תאילנד עם ילדים

רוצים לצאת לחופשה חלומית על הילדים? אחד המקומות המומלצים הוא תאילנד! טיול במדינת תאילנד עם ילדים יכולה להיות חופשה מיוחדת במינה עם חוויה מעשירה ומרתקת לכל המשפחה.

באתר תאילנד ברשת תוכלו למצוא את כל הטיפים להעשיר את החופשה שלכם ולמצוא את כל האטרקציות שמתאימות לכל המשפחה, החל מהצעיר ביותר ועד למבוגר ביותר.

לנסוע לטייל עם ילדים יכולה משימה מאתגרת אך בהחלט מספקת מספר רצונות, פעילויות וחוויות חדשות שעוד לא חווינו והקדשת זמן איכות לילדינו שבדרך כלל לא ניתן למצוא כל כך הארץ.

תאילנד ידועה כמדינה די בטוחה לטיול עם ילדים וישנם אין ספור אטרקציות ומראות לשעשע אותם. כדאי לקחת אותם לראות שדות אורז, את כל תהליך השתילה, הקטיפה והאריזה שמיועדת לכל העולם. אפשר לראות את ייצור הרב שיש מאורז כמו נייר אורז, שמשיות מהנייר וכו'. בנוסף מומלץ לקחת אותם לחוות פילים ולחוות את האכלה, הטיפול, האילוף להופעות והרכיבה המיוחדת.

ישנם מספר נקודות חן שמתאימות במיוחד לילדים כמו:

בנקוק- Rangsit-Ongkharak הוא פארק שעשועים גדול עם רכבות, מבוכים, קרוסלות, מכוניות גמדיות ומדשאות לפקניק משפחתי. ספארי גדול שניתן לנסוע ברכב בתוכו ושם תראו חיות נדירות שבסכנת הכחדה, אקווריומים עם רבוי חיות ים והופעות מרשימות של מגוון חיות שונות. ישנו גם תאטרון בובות "ג'ו לואיס" שמציג סיפורים על העם התאילנדי בצורה מאוד מיוחדת שהילדים לא ישכחו בקרוב. עוד תחנת חובה היא חוות הנחשים שכולל הדגמה של חליבת הארס, הסברים על כל הזוחלים השונים והופעות משעשעות של המפעילים עם הנחשים יחד עם הסבר הגנה מהכשות הנחש.

צפון תאילנד- מחנה הפילים של מי-טאנג, נמצא בעמק מיטאמאן שקרוב לעיר צ'אנג מאי. במחנה ישנה פילים רבים המטופלים על ידי אנשי השבט והם מעלים הופעות של ריקודים, משחק בכדור וציור על לוחות עץ. אפשר לנסוע בכרכרה וראות את כל החיות, רחיצת הפילים ולעבור לשייט רפסודה בנהר.

פסטיבל העפיפונים- בכל חודש מרץ מתקיים פסטיבל עפיפונים גדול בפטצ'בורי בצפון תאילנד. הפסטיבל מושך קהל מכל העולם ועם אתם בחופשה תאילנד עם ילדים אז בהחלט כדאי לבוא ולהעיף עפיפון ביחד עם כולם.

תחרות הורדת גשם- בפאיה-טין-פארק שבצפון תאילנד, בראש כל חודש מאי ישנה תופעה של בקשת גשם על יד זיקוקים רבים ופצצות תאורה. החוויה מאוד רועשת אך המראות מדהימים ויותר גדולים ממה שאי פעם תראו בארץ.

תאילנד עם ילדים יכולה להיות משימה אפשרית ופשוטה ביותר במיוחד עם תתכננו נכון ותארזו טוב עם כל מה שחשוב להצטייד בו כמו פורמולה, מוצצים, טיולון וחיתולים לתינוקות ועד למשחקים לרכב ולמטוס לילדים גדולים יותר, רצוי גם כמה ספרים וחוברות צביעה או כל דבר שיעניין אותם.

טיפ אחרון- רצוי לדאוג להביא איתכם תיק עזרה ראשונה שכולל: תרופות קבועות, אקמולי או נורופן לילדים, מי מלח לאף, קלבטן, משחה לעקיצות, מדחום, פלסטרים וקרם אנטיביוטי או פולידין.

אז אם אתם חופשה תאילנד עם ילדים, תמשיכו לגלוש באתר ותוכלו לתכנן את המסלולים שלכם בצורה הטובה ביותר.

היכנסו לקבלת מידע על סרי לנקה

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin