צפון תאילנד

אם אתם יוצאים לטיול בתאילנד אתם חייבים לעבור גם בצפון תאילנד, המון ירוק, אגמים, יערות, תאילנד איים קסומים של תיירות!

צריכים מידע על מקומות שווים ומומלצים בתאילנד? אנחנו הכנו לכם את המדריך המלא לטיולים, מלונות, טיסות לתאילנד ועוד מגוון גדול של המלצות לתכנון חופשה מהנה במיוחד, בואו לעיין במדריכי האתר כבר עכשיו.

שאתם מגיעים לתאילנד אתם עוברים בעשר הכניסה של המדינה- בנגקוק, משם ממשיכים לכולם לרוב אזורי תאילנד, אפשר לומר שדווקא צפון תאילנד הוא החלק היותר מושך את התיירים מכל שאר האזורים בתאילנד.

מה אתם יכולים למצוא בצפון? המון אטרקציות שאסור לפספס:
אזור צפון תאילנד הוא מקומם של שבטים בודהיסטים אשר מספרם אינו רב אך הם שימרו את אורח חייהם כמעט בשלמות במשך מאות שנים, ביקור במקום מושבם של השבטים יחד עם סיור ג'ונגלים יכול להעניק לכם חוויה מהנה במיוחד, טיולי שטח עם ג'יפים, טיולים רגליים ועוד מגוון גדול של אטרקציות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר בתאילנד.

בצפון אפשר למצוא מספר ערים ומחוזות שכדאי לבקר:
צ'יאנג- מאי- עיר קסומה הנמצאת בגובה רב ומלאה במאות מקדשים עתיקים ובכלל, העיר נחשבת עתיקה, מושכת ומאוד מאוד מסקרנת תיירים מכל העולם. מיקומה הגיאוגרפי של היער מאשר להתחיל את הטרקים במפורסמים של תאילנד דווקא שם,

צ'יאנג- ראי- היא עיר עם למעלה מ 60 אלף תושבים, מרוחקת כמעט 1000 קילומטר מבנגקוק הבירה, העיר העתיקה יכולה להשתלב היטב במסלול הטיול שלכם וכדאי לקחת אותה בחשבון.

מיי הונג סון- עוד חבל ארץ שכדאי לעבור בו במהלך הטיול שלכם בתאילנד, העיר הייתה בעבר עיר מסוכנת מלאה במריחים ופשע אך עם השנים היא הצטרפה לנוף של צפון תאילנד והפכה להיות יעד תיירותי המלא מקדים, עמק מדהים ונוף מרהיב.

לאמפון- מחוז לאמפון הוא אחד האזורים היותר יפים בצפון תאילנד, גם כאן תוכלו למצוא מקדשים רבים אשר שומרים על אותנטיות מאות שנים, בתוך העיר זורם נהר הפינג שמתוך פיצוליו נוצרים איים קטנים ומקסימים, מדובר על אזור מלא ביערות ירוקים שמציעים לכם מסלול מהנה במיוחד.

הדרך הטובה ביותר לתור את אזור הצפון הוא בטיול מאורגן, טיול כזה מציע לכם ביקור בכל המקומות השווים, לינה עם ארוחות וכמובן תחבורה, ישראליים רבים ובכלל תיירים מכל העולם מעדיפים לתור את הדרך עם מדריכים מאשר לעשות אותה לבד, לכן מומלץ גם לכם לבדוק את האפשרות בהגיעכם לתאילנד, המחיר? לא יקר, 150 עד 200$ לאדם.

יש לכם שאלות? רוצים לקבל מידע נוסף על ערים ומחוזות בתאילנד? אתם יכולים להמשיך לעיין באתר ולקבל את כל ההמלצות והעדכונים החמים ביותר על טיולים בתאילנד- שתהיה חופשה מהנה!

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin