דרום תאילנד

חושבים על טיול בתאילנד? בואו לקבל המלצות על המקומות הטובים ביותר בדרום תאילנד, מדריך תאילנד ברשת מציע לכם את כל המידע לארגון חופשה מהנה במיוחד!

מבחינה תיירותית דרום תאילנד מתחלק בעיקר לאיים וחופים שמושכים את כל סוגי התיירים. הנופים הם מהיפים שיש בעולם ומספקים חופים לבנים מדהימים שאפשר לנוח שם שבועות. בנוסף האיים של דרום תאילנד מרכזים גם את זרם המסיבות של התיירים הצעירים הרבים שנוסעים לטיולים אחרי צבא. בגלל מיקום דרום תאילנד באזור טרופי הוא נהנה מטמפרטורה של 28 מעלות כל השנה אך גם סובל מגשם כל השנה, במיוחד בין חודשי מאי לנובמבר.

טיול בקראבי- מחוז קראבי מלא בחופים מהממים, צוקים ואיים מיוחדים ומקום מומלץ לצלילה וטיפוס צוקים. בירת המחוז קראבי לא מלאה בעניין רב אבל מאפשרת תחנת ביניים טובה.

טיול בפוקט- האי נמצא בים אנדמן והוא האי הגדול היותר בתאילנד, באי ישנם עיירות וכפרים רבים והוא אחד האיים המפותחים היותר. באי תמצאו חופים רבים שכל אחד באופי שונה בהתאם לעיירה הצמודה לו. עקב הפיתוח של האי, במיוחד לתיירות יש מספר קב של אפשרויות בילוי ואטרקציות באזור.

טיול בקו-סמוי- קו-סמוי הוא השלישי בגודלו באזור דרום תאילנד והוא מאוד מפותח לתיירות. לאי רצועות חוף ארוכות ולבנות בחלקיו החיצוניים ומטעים של עצי קוקוס במרכז שמהווים מקור ההכנסה העיקרי לתושבי האי. עקב איסור בנייה לגובה, רוב בתי המלון הם בונגלוס ברמה גבוהה שמספקים נופש איכותי עם כל השירותים הרצויים.

טיול בסונגקלה- עיר קטנה הממוקמת על חצי אי ומהווה למרכז החינוכי של הדרום עם אוניברסיטה, מכללות ומחנה אימונים צבאי. רוב הפעילות העיר היא של סירות דייגים ומעבורות המובילות לאיים הקרובים.

טיול בסוראט טאני- עיר מסחר ונמל לשיווק קוקוס וגומי, אין בעיר הרבה עניין תיירותי אך הרבה תיירים עוצרים בה כדי לעלות על מעבורות לקו-סמוי או אזורים דרומיים יותר בתאילנד.

טיול בקו-פאנגן- קו-פאנגן נחשב לגן עדן טרופי בעל החופים המדהימים העולם. האי ידוע בעיקר בקרב התיירים הצעירים בשל היותו אי מסיבות עם אווירה צעירה בעיקר בעיקבות מסיבות הפול מון המפורסמות שלו. הגישה לאי נעשית רק דרך מעבורת, בשייט של 40 דקות מהאי קו-סמוי.

דרום תאילנד הוא אחד האזורים הנחשקים היותר המדינה לכל סוגי התיירות ומאוד מומלץ להכניס את האזור למפת הטיול שלכם. החוויה שכזאת לא תשכחו הזמן הקרוב ובאמת תרגישו שנחתתם בגן עדן.

מתכננים טיול לתאילנד? תמשיכו לגלוש בפורטל תאילנד ברשת ותמצאו את כל המסלולים הרצויים והמקומות החשובים ביותר לבקר בהם.

מחפשים נופים מרשימים אבל באזור אירופאי יותר? תמיד אפשר לנסות גם טיול מאורגן לגאורגיה.

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin