קופיפי תאילנד

רוצים לצאת לחופשה בגן עדן? אז תארזו את המזוודות וצאו לדרך כי קופיפי תאילנד מחכה לכם!

באתר תאילנד ברשת תוכלו למצוא את הפרטים על המלונות, האטרקציות והמסלולים הכי טובים בתאילנד. זה הזמן לתכנן חופשה חלומית או טיול מסע מרתק ומיוחד מסוגו.

אחד מנקודות החן היפות ביותר בתאילנד היא האי קופיפי שנמצא בדרום, האי נחשב לתחנת עצירה שאסור לוותר עליה לצעירים ומבוגרים גם כן.

הגעה לאי- ההגעה לאי קופיפי נעשית רק על ידי שייט פרטי או שייט מעבורת של שעה וחצי שיוצא בשעות קבועות בבוקר ובצהריים ממזח רסידה שבפוקט.

תיאור האי- קופיפי נחשב לגן עדן מפני שהוא אי בודד, שקט, רומנטי ואקזוטי. הוא אי קטן שמורכב מחופים לבנים, עצי קוקוס, צוקים מדהימים לאורך הים, מפרצונים מבודדים ואווירה קסומה ורומנטית. באי אין כלי תחבורה וגם לא צריך אותם, בירידה מהמעבורת נתקלים בשביל עפר שעובר דרך אזור בתי המלון המבוסס יותר ומגיע עד לצד השני של האי שנחשב לצד הצעיר יותר עם אכסניות ואווירת רוגע ביום ומסיבות בלילה.

אטרקציות באי- למרות שאי קטן, בהחלט לא חסר אטרקציות. בקופיפי ישנם הרבה רחובות קטנים עם הרבה מסעדות, חנויות בגדים, דוכנים של עבודות יד ובתי קפה עם ספריות. רוב מבקרי המקום באים בעיקר לעשות בטן גב על החוף אבל בנוסף מאוד מומלץ ליהנות מכל שהאי נותן: צלילות מסביב לאי, סיור יומי השייט סביב שבעת האיים באזור, טיולי קמפינג ללילה בחוף מאיה, קפיצות מצוקים, שיעורי צלילה, צלילה עם כרישים ועוד.

אז קדימה! תמשיכו לגלוש באתר תאילנד ברשת ותתחילו לתכנן את חופשת החלומות שלכם עוד היום!

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin