מגוון אטרקציות בתאילנד

תאילנד אשר נמצאת בדרום מזרח אסיה הפכה להיות יעד פופולארי ביותר ומגיעים אליה מגוון ישראלים אשר נמשכים אל הנופים, התרבות, המאכלים, החופים, הטרקים, המקדשים, הקניונים, האנשים וכו'. בין הנוסעים לתאילנד ניתן למצוא צעירים אשר סיימו את השירות הצבאי ומעוניינים לשכוח מכל החוקים והצרות, משפחות אשר מעוניינות לחקור עולם וליהנות מזמן איכות עם האנשים האהובים עליהן, פנסיונרים שסוף סוף החליטו לנוח, זוגות אוהבים ואנשים שנוסעים במסגרת טיולים מאורגנים. אם גם אתם מעוניינים לבקר בתאילנד רצוי שתתאימו את הטיול לנפשות, אך ישנן אטרקציות שלא כדאי לכם לפספס.

להלן כמה מהאטרקציות הללו:

אומגה מטורפת בין יערות הגשם

האטרקציה הראשונה עליה נמליץ לכם היא לעשות אומגה ביערות הגשם. האומגה תאפשר לכם להרגיש כאילו שאתם מתעופפים והנוף שתראו מגובה של עשרות מטרים יהיה פסטורלי. החברה שדרכה נרשמתם לאומגה תספק לכם תדריך מסודר וציוד אשר כולל רתמות וקסדה. כמובן שהמדריכים ילוו אתכם במשך הטיול. עם סיום המסלול אשר נמשך במרבית המקרים כשני קילומטרים תגיעו אל מפל מרהיב בו תוכלו להרגיע את האדרנלין.

כמו כן, תוכלו לעשות אומגה אשר משולבת עם ביקור בספארי וטרק קל בתוך הגו'נגל. הטרק יכלול טיפוס במדרגות, סנפלינג ומעבר בגשרים של חבלים. האומגות יגיעו לאורך של כ- 300 מטר ויהיו מאובטחות ביותר.

להתפנק עם מסג' ושייק

האטרקציה השנייה עליה נמליץ כוללת פינוקים רבים, ביניהם: מסג' לרגליים (וודאי שמעתם על מסג' כפות הרגליים המפורסם של תאילנד), מסג' לכל הגוף, שתיית שייקים מרעננים אשר עשויים מפירות אקזוטיים טריים, בננה רוטי- הקינוח הלאומי אשר עשוי מבצק מטוגן ,פרוסות בננה ותוספות שונות כמו סירופ שוקולד ועוד.

לאכול בתאילנד

האוכל בתאילנד הינו מיוחד ושונה מהמזון המוכר לנו, תוכלו להכירו מקרוב באמצעות קורס של כמה שעות או כמה ימים. בתי הספר לבישול נמצאים בעיקר בצפון תאילנד- בצ'אנג מאי אך ניתן למצוא בתי ספר נוספים ברחבי המדינה וללמוד את כל סודות הבישול. במסגרת הקורס תלכו לשוק יחד עם המדריך ותקנו את המוצרים, לאחר מכן תלמדו כיצד להכין מנות ראשונות, עיקריות וקינוח וכמובן שבסיום העבודה תהיה לכם ארוחה.

איי תאילנד- שמש וראש צלול

חלק בלתי נפרד מהחוויה של תאילנד הינו ביקור באיים אשר נמצאים בדרום. במהלך השהות תוכלו לבקר באיים- קופנגן, קוטאו, קופיפי, פוקט ועוד. הים בצבע הטורקיז, החוף הנפלא, השמש, האפשרות לצלול, לטייל, לשבת בפאבים, לצאת למסיבות ועצי הקוקוס יהיו מנותקים לגמרי מסדר היום הלחוץ אשר מאפיין את חיינו. תוכלו להגיע אל האיים באוטובוס אשר יסיע אתכם אל העיירה סוראטני ולאחר מכן תוכלו לקחת מעבורת. אופציה נוספת תהיה לקחת טיסה ישירה מהעיר בנקוק.

רוצים לטפס על צוק?

המלצה נוספת תהיה לבקר בריילי ביץ אשר נמצא במחוז קאריבי. בחוף תוכלו לטפס על צוקים. תוכלו לבחור בין 700 ומעלה מסלולים ברמות שונות. לאחר הטיפוס תוכלו להשקיף על נוף קסום. האתר ממוקם בחלקו המזרחי של ריילי ביץ' ואם אין לכם ציוד תוכלו לשכור ולקבל ליווי ממדריך צמוד. תוכלו לבצע קורס של חצי יום, יום מלא או שלושה ימים.

למה כדאי לצאת אל טיולים מאורגנים בתאילנד?

יש מדינות שקל לטייל בהן לבד, אך מדינות אחרות ומורכבות בהן האוכלוסייה מדברת בשפה שאינה מוכרת והמנהגים שונים עשויות להקשות על המטיילים. מכיוון שתאילנד שונה לחלוטין ממדינתנו וממדינות העולם המערבי (שגם בהן אפשר לבצע טיול מאורגן) כדאי להשתמש באופציה של טיולים מאורגנים.

באמצעות טיולים מאורגנים לתאילנד תוכלו לחסוך זמן, סידורים, מציאת בתי מלון ואוכל, השכרת רכב וכו' ולהיות רגועים משום שמדריכים מנוסים ישגיחו עליכם וידאגו לכל הצרכים שלכם.

מדריכי הטיולים יכירו את השפה, המטבע, התרבות, הנופים והאתרים היפים ביותר וייקחו אתכם אליהם- כמובן בהתאם לסוג הטיול שלכם ובהתאם לרצונותיכם. בצורה זו תוכלו להגיע למגוון מקומות, לרבות מקומות שקשה להגיע אליהם באופן עצמאי. כמו כן, תקבלו הסברים מפורטים אשר יסייעו לכם להכיר את המקום, התרבות וסגנון החיים.

ניתן לבחור בין מגוון סוגי קבוצות- ישנן קבוצות של מבוגרים, קבוצות ילדים קבוצות של זוגות בירח דבש, קבוצות של פנסיונרים, קבוצות של יחידים ועוד, כך שתרגישו חלק מחבורה, תפגשו אנשים חדשים ותוכלו לפתח קשרים. טיול מאורגן יותאם לגילאי הקבוצה ולטעמם של המשתתפים כך שיהיה ניתן לצאת לטיול אשר מתמקד בטיולים רגליים ולבקר בעיקר בשמורות טבע, יהיה ניתן לצאת לטיול קולינרי, יהיה ניתן לצאת לטיול אשר מתמקד בערים הגדולות ועוד.

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin