פאטיה תאילנד

בא לכם לנפוש בתאילנד? מחפשים מידע על העיר פאטיה? בואו לקבל את כל המידע על אחד המקומות המתפתחים ביותר בתאילנד!

פורטל תאילנד ברשת ריכז עבורכם את כל המידע החשוב, העדכני והמעניין לטיולים וחופשות בתאילנד, מקומות מומלצים, אתרי תרבות ובילוי, איים שכדאי לנפוש בהם ועוד מגוון המלצות.

פאטיה תאילנד המקום המושלם- אז הופך את העיר פאטיה למרכז תיירותי מועדף על תיירים מכל העולם? המון!

פאטיה נמצאת במרכז תאילנד סמוך לעיר בנגקוק, היתרון הגדול הוא שהיא עיר חוף ובה מתגוררים מעל לשמונים אלף תושבים שמשתכרים לא מעט בגלל התיירים המגיעים לעיר בכל שנה, ההערכות זהירות מדברות על מיליון תיירים בכל שנה שפוקדים את פאטיה.

החופים הגדולים והכחולים של העיר יחד עם בתי מלון מודרניים הם מוקד עלייה לרגל לגם לאזרחי תאילנד ובעיקר בנגקוק, תוסיפו לזה גם חיי לילה תוססים, מרכזי קניות ומסעדות טובות ויש לכם את התפריט המוצלח לחופשה מדהימה.

על אף כל הפינוקים אין צורך להתעכב בעיר יותר משלושה ימים שממהלכם תוכלו לתור את העיר לארוכה ולרוחבה, הקרבה הגיאוגרפית לעיר הבירה בה נצמא שדה התעופה הלאומי מאפשר לכם לנפוש בה בתחילתו של הטיול או לקראת סופו.

פאטיה תאילנד כל מה שצריך ליהנות- אז יש לכם מרכזי קניות גדולים, שווקים, חופים טובים ובתי מלון ברמה סבירה בהחלט, ואם אתם רוצים להרוג יומיים שלושה לפני החזרה הביתה דרך בנגקוק אתם יכולים לעצור ב פאטיה ולחזור הביתה עם חיוך גדול.

עוד המון מידע על מרכז תאילנד, מזרח ועוד מגוון מקומות שכדאי לבקר בהם תוכלו למצוא במדריכי האתר, כל מה שצריך לתכנון חופשה מושלמת במדינה קסומה, שיהיה לכם טיול מוצלח!

למידע נוסף: אומנות לחימה

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin