תאילנד כיעד פופולארי לא רק לצעירים

זה נראה קצת מוזר לכנות את המקום "גן עדן ארצי", אבל יש משהו בפוקט שאכן דומה לגן עדן. כמו איביזה או מיורקה, החופים הזהובים של האי פוקט בתאילנד ומזג האוויר החם הפכו את המקום לשם נרדף לשמש ולכיסאות נוח. באופן כללי, האי גם נחשב כמתאים לתיירות בעלות נמוכה.

יש מגוון עצום של פעילויות שהאי מציע. אם אתם נמצאים במצב הרוח הנכון, או מטיילים במסגרת טיולים מאורגנים לתאילנד, תוכלו לצאת עם הקבוצה לבילוי ערב מיוחד בפאטונג, עיירה מרכזית באי, שבה תרגישו כאילו אתם מבלים בסדום ועמורה עם כל המטריות שמלוות את הקוקטיילים ועם כל הדמויות המוזרות שמסתובבות שם ברחובות.

ב-Sri Panwa – אתר נופש יוקרתי, אפשר למצוא וילה בנויה בקצה הצוק עם חדרי שינה וסלון מוקפים בבריכה פרטית. כך תוכלו לדמיין לעצמכם שאתם לבד מול הים עם החוף והשמיים. אם בחרתם להתגורר בוילה שכזו, אתם מוזמנים להצטרף לשיעורי יוגה ללא תשלום שמתקיים במועדון הבריאות במקום, לשחק טניס בחום הטרופי העז, ללגום קוקטיילים בבר שממוקם על הגג תוך כדי צפייה בשמש השוקעת מעל האיים הרחוקים, או להשתתף בשיעור בנושא בישול תאילנדי.

המזון המוצע במסעדות ב-Panwa Sri כולל מנות נדיבות ביותר, ולעיתים צריך ממש להיאבק כדי ששניים יסיימו מנה אחת בלבד.

המקום פשוט מתאים לנופש לכל הגילאים. תמצאו את עצמכם עטופים בנוחות עד כדי כך שיהיה לכם קשה מאוד לקום ולעזוב את המקום המפנק והמחבק הזה.

ב-Phuket Town תמצאו ארכיטקטורה קולוניאלית מעניינת. בלילה מתעוררים הרחובות לחיים כך שתוכלו למצוא את עצמכם מסתובבים ברחוב שוקק בליינים. במהלך היום תוכלו לבקר ביערות הגשם שמהווים גן לאומי מוגן.

אל תפסחו על ביקור בביג בודהה. זהו פסל ענק שעדיין נמצא בתהליך בנייה על אחת השלוחות הדרומיות של האי. מרשים לראות את העובדים שמשתלשלים מהפסל הענק בחבלים ועובדים תוך התרסה מוחלטת מול חוקי הבטיחות. הפרויקט ממומן כולו על ידי תרומות. אגב, מרשים מאוד לראות פסל זה דווקא ממרחק, תוך כדי ישיבה על הרכס. מרחוק הפסל נראה כאילו הוא עומד שם מזה אלפי שנים.

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin