הפלגות ושייט בתאילנד המקומות המומלצים למטייל

תאילנד הינה מוקד תיירותי בדרום מזרח אסיה. תאילנד רוויה נופים עוצרי נשימה. החל מג'ונגלים, איים, ים בצבע טורקיז, חופים לבנים וייחודיים. הגיאוגרפיה של תאילנד מספקת כסט לצילום לסרטים רבים ומושכת אליה תיירים מכל העולם במשך כל השנה. בירת תאילנד הינה בנגקוק, עיר ענקית המשמשת מרכז כלכלי גדול לתאילנד.

ניתן להגיע בטיסה ישירה לתאילנד, או טיסה עם עצירות ביניים. בתאילנד עצמה ניתן לנוע באוטובוסים, רכבים, אופנועים, טוקטוקים ורכבות. העלויות משתנות מאיכות כלי התחבורה ועד למרחק אליו צריכים להגיע. לרוב נסיעה באוטובוס תאפשר נגיעה עם המציאות בתאילנד הן לטובה והן לרעה. אך כמו כל מדינה מזרח אסייתית קיצוניות רמת החיים ניכרת בייחוד בערים הגדולות – עוני מול עושר ותרבות צריכה חסרת פשרות.

לא על הטיסה לבדה – הפלגות בתאילנד
היות ותאילנד הינה מדינה גשומה מאוד ניתן להתרשם מנהרות, חופים מרהיבים וים פתוח. ניתן ליהנות מתאילנד בדרך הפלגות ליעדים שונים ומגוונים. על גבי ספינות פאר המציעות הופעות, פינוקים, קזינו, ים אינסופי, עגינה ביעדים ברחבי תאילנד, סיורים מודרכים ועוד שלל  אטרקציות. במידה ולא מעוניינים בהפלגה עם נוסעים רבים, ניתן ליהנות משייט רומנטי ולהיות יותר עצמאיים בנוגע לנקודות העגינה, שהייה על הספינה ולקבל יותר פרטיות עם אותם נופים עוצרי נשימה שתאילנד מצוידת בהם.

ניתן לשכור יאכטות, או לקנות מבעוד מועד כרטיס להפלגה. אך גם ללא צורך בתכנון מוקדם מידי, ניתן להתרשם ממספר לא קטן של כלי תחבורה ימית לחופי תאילנד. לכן במידה וחפצים בטיול עם טעם קצת אחר מהטיולים השגורים בתאילנד – הפלגה היא הכתובת הנכונה.

אטרקציות בתאילנד
היריעה קצרה מלהכיל את אינסוף האטרקציות שניתן לממש בארץ זו. ניתן למצוא החל מטראקים, סנפלינג, צניחה חופשית, באנג'י, אומגה, צילומי חיות בר, דיג, מסאז'ים, ביקורים אצל שבט אורכות הצוואר, ארוכי התנוכים ועוד שלל שבטים המעניקים ייחוד לתאילנד. ניתן לשכור יאכטה ולצאת לתור את תאילנד מכיוון אחר. ניתן לצאת למסעות דיג, לעגון במרינות המרהיבות והיוקרתיות של תאילנד.

המקומות המומלצים לשיט והפלגה הינם האיים. האיים מהווים אבן שואבת לכל תייר ותיירת המגיעים לגבולות תאילנד. רק מעצם הנופים המשכרים את העין והחוויה האישית, ניתן להעביר שם חופשה שלמה במעבר בין האיים עם ספינה או יאכטה.

קחו מטריה לתאילנד
תאילנד רווית מים.יש בה עונות גשומות ועונות גשומות מאוד. לכן אין לדעת מתי ישטוף אותנו גשם. מטריה היא הכרח אך לא תמיד חייבים להסתובב עימה – ניתן להירטב. היות ותאילנד אינה מדינה אירופית לא נקפא אם נרטב קצת במהלך החופשה.

על מנת לקבל מתאילנד כמה שיותר חוויות, יש לטייל בה הן על הכבישים, בשדות, שבטים ייחודיים, ערים גדולות, כפרים, לשוט, להפליג, ללכת, לטוס – תאילנד היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, אך בגבול הטעם הטוב.

יש להתנהג שם כמו שהיינו רוצים שיתנהגו אלינו.

לכבוד ירח הדבש או יום הנישואין הזמינו הפלגה רומנטית עם Royal Caribbean ומובטחת לכם חוויה ייחודית, רומנטית ובלתי נשכחת!

קבלו הצצה להפלגה מהחלומות על ספינת התענוגות המפנקת בעולם

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin