טיסות לתאילנד: הדרך להתחיל את החופשה המושלמת

תאילנד מציעה שילוב מדהים וחד פעמי בין מזרח ומערב, בין מסורת וקדמה, בין אינטסיביות עירונית ובין רגיעה של החופים. חופשה בתאילנד היא הזמנות מצויינת להינות מחוויה יחודית ואוריינטלית בתנאים הכי טובים שיש. תאילנד מתחלקת לשלושה חלקים:

  • איזור החופים הידוע והמפורסם שבדרום המדינה. תיירות החופים של תאילנד מפותחת מאוד מציעה מגוון רחב של חופשות לכל כיס.
  • איזור הצפון המרוחק והררי, הכולל יעדים אטרקטביים כגון צ'אנג מאי וצ'אנג ראי, בו האפשר לראות ולטעום מהווי החיים המסורתי של החיים בתאילנד.
  • איזור מרכז תאילנד, ובנקוק בעיקר, המציעים חוויה עירונית מלאת חיים ורבת קסם. בנקוק ידועה גם כמקום נוח וזול לקניות ותיירים רבים לא מוותרים על ההזדמנות הזו הנקרית בדרכם.

טיסות לתאילנד בקו ישיר
אל על מפעילה קו סדיר בין שדה התעופה בן גוריון ולשדה התעופה של בנקוק. הטיסות הישירות אורכות כעשר שעות ומחירם כ 1300 דולר. בחלק גדול מהסוכנויות יציעו לכם ביחד עם הטיסה גם דיל עם מלון בבנקוק. בעונות התיירות העמוסות (נובמבר – דצמבר) יכול להיות שעדיף לסגור את המלון עוד לפני היציאה, כיוון שעומס התיירות יכול לגרום למצב שבו אין חדרים פרויים במלונות. אם  אתם יוצאים על פי לוח שנה עברי (המתואמים לחופשות של הילדים) יכול להיות שאתם יכולים לוותר על ההזמנה מראש ולהסתדר בבנקוק בכוחות עצמכם.

טיסה עם חניות ביניים
ישנה אפשרות להוזיל את העלויות של הטיסה על ידי בחירה בטיסות עם חניות ביניים. במחיר של 900 דולר ואולי פחות תוכלו להגיע לתאילנד בזמן ארוך יותר, אך עם הרבה יותר כסף באמתחתכם. טיסה עם חברות תעופה אירופאיות מאריכה את משך הטיסה באופן ניכר (בשל הצורך לנסוע מערבה ולאחרי כן מזרחה) והופכת את ההגעה אל החופשה למסע ארוך ומתיש. פתרונות אחרים מוצעים על ידי חברות הנמצאות ממזרח לישראל כגון: טיסות אירסוויט הטסות דרך קייב, טיסות אוזבקיסטן איירוויס הטסות דרך טשקנט, טיסות לתאילנד עם רואייל ג'ורדיניין, ועם החברה הטורקית ועוד ועוד.

טיסה עם טיסות המשך לחופים
אם אתם מחליטים לעלות על טיסות לתיאילנד כדאי לכם לחשוב על פינוק קטן נוסף. במקום לנחתו בבנקוק ולהתחיל להיטלטל באוטובוס לילה ומעבורת אל אחד החופים, כדאי ומומלץ לקחת טיסת המשך ישירות אל החופים. טיסה כזו תאפשר לכם להתחיל את החופשה שלכם כאשר אתם רגועים וללא לילה ארוך ומתיש ללא ישנה. מה גם שבמקרים רבים, ידוע על רמאויות וגניבות המתרחשות בדרך.

טיסות במחיר מוזל
כדי להוזיל את מחיר הטיסות כדאי מאוד לעקוב אחרי הפרסומים של החברות השונות. מבצעים תמיד ישנם ותמיד אפשר למצוא סוכן שימכור לכם במחיר כדאי ומשתלם. גם הזמנה זמן רב מראש יכולה לחסוך בעלויות של הטיסה. טוב לדעת שלצעירים ישנם תמיד מחירים מיוחדים ואם אתם בגיל הנכון כדאי מאוד לנצל אותו לפני שיעבור…

המאמר נכתב באדיבות עמית שקד

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin