תאילנד מזג אויר

תאילנד המלצות על מזג האוויר במדינה:

גם אתם מתכננים לטוס לתאילנד? רוצים ליהנות ולבקר בשרשרת האיים הקסומה בעולם? אנחנו נשמח לעזור לכם עם מגוון גדול של מדריכים וטיפים על טיול בתאילנד.

אז מתי לטוס? מה מזג האוויר בתאילנד? לפני שאתם אורזים מזוודה כדאי לבדוק מהם העונות הטובות ביותר לתור את המדינה, שכן טיול בחודשים חמים מדי או קרים מדי, יכול להיות קצת מתיש ולח.

תאילנד מזג אויר לטיולים:

אפריל- מאי? לא חודשים טובים- בתאילנד יש אקלים נוח, האקלים מושך למדינה מיליוני תיירים בכל שנה ומאפשר ליהנות מכל היתרונות שמציעה המדינה, החודשים החמים הם בין אפריל ומאי, בחודשים אלו הטמפרטורות עלות במהרה לכן מומלץ לנסות להימנע מלהגיע למדינה בחודשים אלה.

מונסונים- כן, יש הרבה כאלה בכל שנה בתאילנד, לעיתים הם מקדימים בכמה שבועות או מתעכבים בכמה שבועות, לכן אי אפשר לחזות בדיוק מתי הם יתפסו אתכם במדינה, למרות המונסונים תושבי המדינה למדו לחיות איתם נהדר והם ממשיכים בשגרת חייהם, אז אל תהיו מוטרדים.

אוגוסט חודש התיירות- בחודש אוגוסט מבקרים רבים מגיעים לתאילנד, מזג האוויר חמים ונוח ומאפשר ליהנות מכל היתרונות שמציעה המדינה.

תאילנד מזג אויר בחודשים הטובים ביותר- אם אתם מתכננים את הטיול לפי מזג האוויר אז החודשים הטובים ביותר לטיול הם בחודשים דצמבר יוני שכמו שאמרנו, מומלץ לדלג על אפריל ומאי.

ומה עוד חשוב לדעת? אם נקלעתם למונסון אל תיבהלו, וסביר להניח שתתקלו בסופה כזאת, תהיו רגועים כמה התאילנדים לא ממש מתרגשים שיש סופה כזאת באוויר.

מחפשים עוד המלצות על תאילנד? רוצים לקרוא ביקורות והמלצות על מקומות שווים? אתם מוזמנים לבקר במדריכי האתר ולמצוא מגוון גדול של טיפים שיעזרו לכם לתכנן את החופשה הטובה ביותר.

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin