פינוקי ספא בתאילנד

תאילנד ידועה בפינוקי הספא שלה, במיוחד פינוקי העיסוי, תוכלו לשבת באחד החופים בתאילנד וליהנות משייק אננס טעים ועיסוי מענג, מול הנוף המדהים שנשקף מהאי. כל מי שהיה בתאילנד, ימליץ לכם לעשות עיסוי. איזה סוגים של עיסויים תמצאו בתאילנד? וכיצד תבחרו את המכון המושלם?

עיסוי  תאילנדי משחרר
תאילנד ידועה בעיסויים שלה, אותם תוכלו למצוא כמעט בכל מקום אפשרי לא משנה אם מדובר בכפר, בעיר או באיים. עיסויים בתאילנד מהווים יום כיף זוגי מושלם ויש כאלה שיגידו, שבשביל זה הם מגיעים לתאילנד. בכול מכון עיסוי בתאילנד תמצאו שלל סוגים של עיסויים, מהם תוכלו לבחור והמחיר דיי מצחיק. בין העיסויים השונים בתאילנד, תוכלו למצוא את העיסוי התאילנדי, בו תוכלו ליהנות מעיסוי יסודי אשר יקיף את כל איברי הגוף, מומלץ לעשות אותו אחרי יום גדוש של קניות וטיולים, קחו בחשבון שהעיסוי מאוד חזק ועמוק. עיסוי ראש, הוא עיסוי מעמיק שנעשה על גבי הקרקפת, עיסוי מאוד מרגיע ופחות "קשה", מהעיסוי התאילנדי.

בעיסוי זה בדרך כלל, יעסו לכם גם את הצוואר והכתפיים. עיסוי רגליים, אחרי יום טיולים ארוך וקניות בשוק סוף השבוע בתאילנד, אתם וודאי תרגישו את הרגליים שלכם כבר מתנפחות מכאב. עיסוי רגליים, מבטיח לשחרר ולהעלים את הרגליים מכאב. עיסוי הרגליים בתאילנד מאוד מעמיק ויסודי, בדומה לעיסויים אחרים, כאשר הוא מאוד מזכיר שיטות עיסוי של רפואה משלימה, במיוחד הרפלקסולוגיה. מלבד העיסויים הללו, תוכלו למצוא עוד שלל עיסויים, מענגים, שיגרמו לכם להרגיש משוחררים ורעננים.

טיפים לבחירת מכון עיסוי
תאילנד מוקפת במכונים לעיסוי, כיצד למעשה נדע לבחור את המקום המומלץ ביותר. המעסים והמעסות, שעובדים במכונים בתאילנד מאוד אדיבים ומסורים, לרוב הם יעניקו לכם טיפול מאוד יסודי ויפנקו אתכם מעבר למה שאתם משלמים. כדאי לדעת שמכוני העיסוי והספא במלון, הרבה יותר יקרים מהמכונים ברחובות או בקניונים, אך שם תוכלו למצוא גם בריכות ספא. אם המחיר הכי יקר שתתקלו בו ברחוב יהיה ארבע מאות באט, במלון המחיר יעלה לכמה אלפי באטים.

העיסוי במכוני הספא ברחוב, אומנם יותר זול, אך הוא ממש לא פחות טוב. במכוני הרחוב, מחירי העיסויים מתחלקים לזמנים, אשר נעים בין עשרים דקות, חצי שעה ומעלה, בנוסף לכך תוכלו למצוא דילים משתלמים שמשלבים כמה עיסויים וטיפול יופי. אם אתם מחפשים את המחיר הכי זול, פשוט תעברו ברחוב ותשימו לב שהמחירים מתחילים לרדת, כמובן שאתם יכולים להתמקח עם בעל המכון על המחיר, כמו בכול דבר אחר בתאילנד. מלבד המחיר, כדאי שתבחינו, אם המקום נראה לכם נקי, אם מניחים כיסוי חדש על הכיסא או המיטה אחרי כל לקוח, אם מחליפים את המים בגיגית לפני שמנקים לכם את הרגליים ועוד.

למרות שרוב מכוני העיסוי, שומרים על הניקיון, רצוי שתבדקו זאת לכל מקרה. מעבר לזה, אין ספק שחווית העיסוי בתאילנד מאוד מומלצת, גם בגלל המחיר המצחיק, אבל בעיקר בגלל האיכות.

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin