השכרת קטנוע בתאילנד

השכרת קטנוע בתאילנד, הפכה לחלק מהשגרה עבור שלל התיירים המגיעים לנפוש בה. קטנוע בתאילנד מעניק לנו שלל יתרונות בכל הנוגע לחיסכון בזמן וכסף, שלא נדבר על הנוחות שהוא מעניק לנו. לפני שאנחנו באים לשכור קטנוע בתאילנד, חשוב שנבחן את העניין ונעשה זאת בחוכמה.

 

למה כדאי לשכור קטנוע בתאילנד?
במחיר שאנחנו נביע את הרכב או הקטנוע שלנו מהארץ לתאילנד אנחנו יכולים כבר לקנות מספר קטנועים בתאילנד. השכרת קטנוע בתאילנד הפכה לחלק מאוד פופולארי ומקובל אצל התיירים, ניתן לשכור כאן מגוון רחב של סוגי קטנועים ואופנועים במחירים מצחיקים למשך כמה ימים עד חודשים. הוכחה לפופולאריות הרבה לה זוכה השכרת הקטנועים והאופנועים בתאילנד, היא כמות חנויות השכרת הקטנועים, שאותם ניתן למצוא בכל עיר, עיירה, אי או כפר נידח. הקטנוע מהווה פיתרון מושלם ונוח על מנת להתנייד ממקום אחד לשני, ברחבי הערים הסואנות במיוחד בבנגקוק בה והעומסים הפקקים חוגגים או באיים השונים בהם לא ניתן למצוא מוניות או טוקטוקים, כך שהקטנוע מהווה את התחבורה העיקרים באי.

בנוסף לכך השכרת הקטנוע חוסכת לנו כסף רב, אנחנו לא צריכים לשלם הון למוניות או לטוקטוקים. שלא נדבר על כך שאנחנו חוסכים מעצמנו את האפשרות ליפול קורבן לנהג מונית או טוקטוק, שעשה עסק אם מגוון חנויות תכשיטים בכך שהוא ייפתה אותנו לגשת לשם באמצע הנסיעה, על מנת שהוא יקבל עמלה מבעל החנות בתמורה, תתפלאו אך הדבר הזה די שגור ומקובל בתאילנד במיוחד בבנקוק.

דגשים חשובים בהשכרת הקטנוע בתאילנד
השכרת קטנוע בתאילנד אומנם טומנת בחובה שלל יתרונות ומפתה מאוד בזכות מחירה המשתלם, אך אם לא נשים לב אנחנו יכולים להגיע למצב בו נצטרך לשלם כסף רב. ישנם הרבה רמאים בתאילנד בין המוכרים, כמו בכל מקום אחר בעולם שמנצלים את התמימות של התיירים, חוסר השפה ואי ידיעת החוקים בתאילנד, על מנת לרמות אותם ולעשות על גבם הרבה כסף. לכן אסור לנו להתפתות אחר כל חנות להשכרת קטנועים, רק בגלל שיש לה עיצוב לוגו מרשים. לפני שאנחנו באים לשכור את הקטנוע חשוב מאוד שנבצע תחקיר מקיף בנוגע לחוקי השכרת הקטנועים בתאילנד, מבחינת חובת הביטוח ומה קורה במקרה של שריטה או תאונה.

ישנם מקרים בהם תיירים תמימים היו צריכים לשלם סכום עצום על שריטה או תאונה קלה, רק בגלל שהם היו חסרי ביטוח לכן חשוב מאוד להסדיר את עניין הביטוח מראש ולא לשחק אותה ראש קטן כהרגלנו בגלל שאחר כך זה יעלה לנו ביוקר. אחרי שערכנו את התחקיר חשוב שנעשה סקר שוק, בדיוק כמו שאנחנו עושים לפני השכרת קייטרינג לאירועים קטנים או רכישת בית.

בתאילנד נוכל למצוא עשרות חנויות השכרת רכב מסחרי וקטנועים, כאשר כל אחת מהן מציעה לנו מחירים שונים ודילים שונים. חשוב לבחון את האותיות הקטנות של כל חוזה, על מנת לבחור את ההצעה המשתלמת ובשום אופן לא לסמוך על המוכר.

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin