שימוש בכרטיס אשראי בתאילנד

עומדים בפני נסיעה לתאילנד ותוהים האם לקחת איתכם כרטיס אשראי בינלאומי ? נדמה לכם שאין מה לעשות שם עם כרטיס שכזה ? טעות גדולה בידיכם. המשיכו לקרוא אודות כרטיס אשראי בינלאומי בתאילנד, ותבינו מדוע וכיצד הוא יכול להיות חברכם הטוב ביותר בעת ביקור במדינה זו…

הזמנת חבילות נופש לתאילנד – עם כרטיס אשראי בינלאומי כמובן

החיפוש אחר חבילות נופש לתאילנד דורש כמובן תשומת לב לפרטים, ויכולת למצוא את העסקאות הטובות ביותר, אותן בכל מקרה אתם צריכים לשלם , ואיזו דרך תהיה טובה יותר לעשות כן מאשר באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי שברשותכם ? נצלו את כרטיס אשראי בינלאומי, על מנת לחלק את מחיר הנסיעה לתשלומים, כדי לצבור נקודות וכוכבים ולקבל תמורה טובה יותר בעבור הרכישה.

כרטיס אשראי בינלאומי ישמש אתכם גם אם תרצו להזמין טיסה נפרדת (בחברה ישראלית או בחברה זרה), או אז יתכן ותוכלו להשתמש באותו כרטיס אשראי בינלאומי, גם על מנת להיכנס אל טרקלין ה VIP בשדה התעופה. הכינו כרטיס אשראי בינלאומי גם בכדי להזמין טיסות פנים, כרטיסי מעבורת וכל אמצעי נוסף שישמש אתכם למעבר בין האיים היפים של תאילנד. אין ספק כי ביכולתו של כרטיס אשראי בינלאומי לפתוח הרבה דלתות בפניכם ולהפוך את הנסיעה שלכם לחוויה אמיתית…

בזכות כרטיס אשראי בינלאומי אינכם צריכים להיסחב עם כסף מזומן או המחאות נוסעים

לוקחים איתכם כרטיס אשראי בינלאומי לתאילנד ? אין ספק, כי אתם עתידים לחוש היטב את השינוי במשקל, לעומת האפשרות בה הייתם נדרשים לקחת איתכם כסף מזומן או המחאות נוסעים. כולנו מכירים סיפורים על מטיילים שנשדדו או איבדו את כספם, ולשם כך בדיוק נועד כרטיס אשראי בינלאומי – להבטיח בטחון וודאות כי כרטיס אשראי בינלאומי הולך איתכם לכל מקום, צמוד אליכם בארנק או בכיס המכנסיים, ומבטיח הגנה גם מפני גניבות וניסיון לשדוד אותו מכם.

נוסעים לתאילנד ? הפעילו כרטיס אשראי בינלאומי על מנת לעשות ביטוח נסיעות

תאילנד היא מדינה אקזוטית ומרתקת, אולם גם כזו הטומנת כמה וכמה סכנות בריאותיות למבקריה, לפיכך טרם טיסה לתאילנד חשוב מאוד לעשות ביטוח נסיעות. ומהי הדרך הטובה לעשות ביטוח נסיעות? דרך כרטיס אשראי בינלאומי כמובן. לפני שאתם יוצאים לדרך, צרו קשר עם חברת כרטיס אשראי בינלאומי שברשותכם, ובקשו לעשות ביטוח נסיעות המבטיח כיסוי רפואי לכל בעיה רפואית, תאונה, מחלה ואירוע שעלולים לקרות במהלך הטיול.

בזכות כרטיס אשראי בינלאומי, הרי שאם חלילה תפלו למשכב, תוכלו לפנות אל בתי החולים המתקדמים ביותר, ולזכות בטיפול הטוב ביותר זאת מבלי שתידרשו לשלם אגורה מכיסכם. דעו כי כרטיס אשראי בינלאומי מאפשר גם ביטוח של הציוד, שאתם לוקחים איתכם לטיול, כך שאם הוא נגנב, אובד או ניזוק בכל דרך שהיא – כרטיס אשראי בינלאומי יכסה גם את הערך הכספי שלו.

ומה לגבי העמלה של כרטיס אשראי בינלאומי ?

בעת רכישה באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי, חשוב לדעת כי בנוסף לעלות המוצר או השירות, תשלמו גם עמלת המרה לחברת כרטיס אשראי בינלאומי בגובה 2%-4% מגובה העסקה. אם אתם נוסעים לתאילנד עם כרטיס אשראי בינלאומי חשוב מאוד, שתבררו היטב את העמלות, שידרשו מכם בעת העברת כרטיס אשראי בינלאומי בתאילנד, ובדקו האם אפשר להתמקח על גובה עמלה זו.

זכרו כי גם בעת משיכת כסף באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי בתאילנד תידרשו לשלם עמלת משיכה, כך שכדאי להוציא סכומי כסף גדולים יחסית במשיכה אחת במקום להוציא סכומים קטנים יותר לעיתים קרובות.

ועם זאת, על אף העמלה ועל אף העלויות של כרטיס אשראי בינלאומי , הרי שבשורה התחתונה אין בטוח מלהשתמש באותו כרטיס אשראי בינלאומי בעת הטיול בתאילנד, ואין פשוט וקל יותר מאשר לקחת אותו איתכם. נסיעה טובה !

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin