עבודה בחו"ל

עבודה בחו"ל – עגלות או ציורי שמן

החלטתם לטוס לעבודה בחו"ל, ההחלטה הראשונה שעליכם לקבל היא מה סוג העבודה שנכון לכם ותוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלכם.

נתחיל בכך שמתוך מגוון העבודות המוצעות בחו"ל עבור אנשים חסרי נסיון קודם או מקצוע מסוים תחום המכירות הינו הריווחי ביותר ועבודה בחו"ל בעגלות או מכירת ציורי שמן היא המובילה בשוק.

עבודה בחו"ל – עבודה בעגלות

שם כינוי שניתן לתחום המכירות בקניונים. אל תתבלבלו לא מדובר בנקודות מכירה שניתן לרתום לסוס לנסוע, מדובר בעמדות אסתטיות, מפוארות , חלקן גדולות יותר, חלקן פחות אבל רובן יפייפיות, מסודרות על פי צו האופנה שמשדר הקניון. בעבודה בחו"ל מסוג זה תמצאו את עצמכם מוכרים: מוצרי ים המלח, איפור, מחליקי שיער, כריות חימום, צעצועים וכל גימיק אחר שהישראלים עלו עליו בעבודה בחו"ל ושעונה על צורכי האוכלוסייה המקומית.

העבודה בחו"ל בעגלות נעה בין 9-12שעות ביום, בחגים היא יכולה להגיע גם ל-14-16שעות ביום, יום חופש שבועי. העבודה בחו"ל מבוססת על מדרגות שכר שנקבעות מראש בדר"כ נעות בין 20%-30%. בעגלה עובדים עם 2-3אנשים, בסופ"ש ובחגים לעיתים גם יותר.

עבודה בחו"ל – עבודה במכירת ציורי שמן:

עבודה בחו"ל במכירת ציורי שמן מבוססת על סוג מכירות שנקרא DOOR 2 DOOR, בהן סוכן המכירות עובר מדלת אל דלת בפרברים שונים, שכונות יוקרה, משרדים, חנויות, ומפעלים בנסיון למכור את מגוון הציורים שבפולדר איתו הוא סוחב על גבו במשך כל יום העבודה. רוב סוכני המכירות במכירת ציורי שמן בעבודה בחו"ל מציגים עצמם כסטודנטים לאומנות שעוברים מבית לבית ומוכרים את ציוריהם, בפועל מדובר בציורים שמודפסים בסין ושנקנו בסכומים זעומים. בניגוד לסוגים אחרים של עבודה בחו"ל אפשר להצליח גם בימי עבודה הנעים בין 5-6 שעות ביום עם יום חופש שבועי ועם השלמת מכירות על ידי מכירה באיביי.

עבודה בחו"ל – קצת סדר

שני התחומים שונים מאד וגם דומים מאד זה לזה. ראשית נתחיל מהעובדה שלא משנה מה עבודה בחו"ל דורשת עצמאות, אחראיות, משמעת עצמית, התמודדות עם אתגרים זהים כגון: מרחק מהבית, קושי עם שפה זרה, תחרות מתמדת ועוד שלל קשיים שהציבה מולכם העבודה בחו"ל.

ברמה העקרונית מי שמחפש בעבודה בחו"ל להיות ראש גדול ובוס של עצמו, מכירת תמונות, תתאים לו יותר. מי שמחפש להיות חלק מצוות ושעות עבודה מסודרות, מכירה בעגלות בקניונים, תהיה עבודה בחו”ל מתאימה יותר.כיוון שעבודה בעגלות מתבצעת בקניונים חשוב מאד לוודא מהם מרכזי הקניות בהם תעבדו והיכן נקודת המכירה שלכם ממוקמת ושיש בלעדיות על המוצר בקניון בו תמכרו. תעשו בדיקה זו לפני שטסתם לעבודה בחו"ל.

במכירת ציורי שמן וודאו שמדובר בשכונות יוקרה ואזורים שהציורים לא הוצעו בהם קודם לכן, זה מאד משמעותי!

עבודה בחו"ל – הבדלים עקרוניים

עבודה בחו"ל בתחום מכירת ציורי השמן מתבססת בעיקר על הקשר שנוצר בין הקונה למוכר, אין צורך להסביר בדקדקנות על הציור ויותר חשוב ליצור קשר חברי עם הלקוח, אחרי הכל נכנסתם אליו לבית וישבתם אצלו בסלון.

גם עבודה בחו"ל בתחום העגלות דורשת יצירת קשר עם הלקוח אך בנוסף יהיה עליכם לשנן ולדעת בדייקנות ומקצועיות על המוצרים אותם אתם מוכרים לכם חשובה מאד ההכשרה שתעברו עוד לפני הטיסה לעבודה בחו"ל.

בתקופת החגים, קריסמס וכו' מרבית האנשים נמצאים בקניונים במטרה לחפש מתנות ולכן בשלב זה בשנה עבודה בעגלות נחשבת כמשלמת ביותר מבין העבודות בחו”ל. בנוסף דיי קשה בחורף לעבור מבית לבית ולנסות למכור ולכן עבודה בחו"ל במכירת ציורי שמן עדיפה בתקופת הקיץ וזרם התנועה בקניונים בעונה זו דל יותר מאשר בחורף.

בכל מצב עבודה בחו"ל תפגיש אותך עם קשיים ואתגרים רבים יחד עם זו היא תכין אותך לחיים עצמאים, תרחיב לך את האופקים, תשפר לך את האנגלית ותבסס אותך כלכלית כמו ששום עבודה אחרת בארץ לא תוכל!

אודות המחבר

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin