תאילנד הגאה

תאילנד היא מדינה סובלנית מאוד שבה העדפה מינית נחשבת כבחירה אישית. הומואים, לסביות וטרנסקסואלים מתקבלים כחלק מהאוכלוסיה, בהשראת הבודהיזם. הטרדות על רקע גאה כמעט ולא קיימות.

נתונים אלו תרמו להפיכתה של תאילנד ליעד פופולארי לגייז ולהפיכתה של בנגקוק לבירת ההומואים של אסיה.
כדי לחגוג את הגיוון והחופש, אירועי הגאווה מתקיימים מדי שנה בשלושת היעדים העיקריים לגייז בתאילנד:

בנגקוק, פטאיה ופוקט. הפסטיבל הראשון בבנגקוק התרחש בשנת 1999.

חיי הלילה של בנגקוק מרגשים וסוערים. בבנקוק סצינה גאה רחבה הכוללת ברים, מועדונים מופעי קברט, מכוני עיסוי, סאונות ועוד.

איזורי גייז בבנקוק תאילנד
איזור תחנת  Silom נחשב לאיזור הגייז המרכזי של בנקוק. באיזור תמצאו אתSoi 2,  הנחשב לאיזור המועדונים. אפשר לפספס את האיזור בקלות אם לא מחפשים אותו, ו – Soi 4 , נמצא מרחק הליכה מ Soi 2, נחשב לאיזור הרגוע יותר עם ברים ומסעדות. באיזורים אלו יש יותר תיירים ממקומים. לחוויות קיצוניות יותר אפשר לבקר באיזורים Suriwong ו Patpong שמציעים מגוון חוויות שונות ומגוונות. לא לבעלי לב חלש.
איזורים נוספים הם  Soi Ramkhamhaeng 89/2,או  'Lamsalee'. באיזורים אלו יש הרבה מועדונים ומחירי האלכוהול הזולים שם מושכים אליהם הרבה סטודנטים תאילנדים.

איזור נוסף לגייז הנמצא מאחורי שוק הסופ"ש נקרא  Chutuchak,
גם באיזור –  Saphan Kwai and Sukhumvit אפשר למצוא ברים וסאונות לגייז.

בניגוד ל Silom , שאר האיזורים פחות מוכרים לתיירים ומגיעים אליהם יותר מקומיים כשעתיים נסיעה דרומית מבנקוק נמצאת פטאיה. האיזור הוא אחד מהאיזורים הגאים ביותר בתאילנד ויש בו שפע של ברים לגייז, ברים עם רקדני ורקדניות גוגו, בתי מלון גאים, סאונות ומכוני עיסוי. שלושת איזורי הגייז המרכזים בפטאיה הם Boyztown, Jomtien , Sunee Plaz
Boyztown : באיזור מקומות לגייז וללסביות, כשליד כל מקום בו עוברים, בעלי הבית ינסו למשוך אתכם להכנס.

כולם ינסו לשכנע אתכם שיש בנים ממש חמודים שמחכים לכם בתוך הבר. אל תחששו להציץ פנימה ולראות אם מתאים לכם להשאר או לא. יש המון ברים וגוגו בר ואתם יכולים לבקר בהם. הברים באיזור ידועים במופעי הקברט שלהם ותוכלו למצוא אותם בכל פאטיה.

Jomtien- ליד החוף. באיזור זה אין גוגו ברים אבל הוא מפצה על כך עם מקומות עיסוי מעולים, בר הופעות מצוין וברים גאים. האיזור יותר קווירי משני האיזורים האחרים שהזכרנו. החוף עצמו הוא לגמרי איזור קרוזינג.

Sunee Plaz  במהלך היום זהו איזור שקט למדי, בו רוב המסעדות והברים סגורים והאנשים עסוקים בעבודת היום שלהם. האיזור מתחיל להתעורר רק בסביבות שש בערב, כשהמסעדות והברים מתחילים להיפתח. יש באיזור הרבה סוגי מסעדות, החל מאוכל מקומי ועד אוכל אירופאי. אוכל מוגש גם בחלק מהברים. המועדונים מתחילים להפתח בשעה שמונה בערב ופועלים עד אור הבוקר. בנים חמודים מארחים חברה בברים ונהוג להזמין להם דרינק וגם להשאיר טיפ בסוף השיחה. הבנים במועדונים לרוב צעירים יותר מבאיזור Boyztown .

תאילנד בהחלט מספקת חוויה טובה לגייז ומעבר לחופים המדהימים אפשר להנות מסצינה גאה חיה ובועטת, בעיקר בבנגקוק ובפטיה.

הכתבה באדיבות: Gay vacation & Gay hotel – Gayway

התרשמתם מהאפשרויות? אנחנו ממליצים לבדוק גם את האפשרויות שמציעות טיסות לדוברובניק. עיר אירופאית קטנה אך קסומה.

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin