ביטוח נסיעות

תאילנד היא מדינה המבטיחה לכל מבקריה חוויות שאין כמותן. המבקרים באיים היפים של תאילנד מספרים על חולות לבנים ומי טורקיז, על אוכל אקזוטי וטיול על פילים, על מסיבות וטרקים מהיפים בעולם, ובעיקר – על עם ידידותי ומסביר פנים מאין כמותו. עם זאת, היות ותאילנד היא מדינה אקזוטית, הרי שבמסגרת ההיערכות לטיול, חשוב להכין ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד שהפעם נדרש להיות מיוחד ומורחב.

ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד – אל תגידו "לי זה לא יקרה"

רבים הם הבוחרים לנסוע מבלי להצטייד בפוליסת ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד, מתוך הנחה שהכל יהיה בסדר והם יחזרו בשלום. אולם רבים הם הסיפורים על מי שנפגעו במהלך הטיול, בין אם כתוצאה ממחלה פתאומית, תאונת דרכים (הטקטוקים נוסעים כמו מטורפים…) ואפילו פגיעה במהלך טרק. במרבית המקרים, טיול שכזה כולל גם פעילויות ספורט אתגריות (באנג'י, טיפוס, ספורט ימי כזה או אחר), מה שאומר שלא ניתן להסתפק בפוליסת ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד, כי אם נדרש לרכוש פוליסה רחבה ומשמעותית יותר.

טרם נסיעה חשוב לבחור פוליסת ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד, שהיא פוליסה טובה ומקיפה במיוחד, אותה אפשר למצוא דרך חברות הביטוח. מומלץ שלא לעשות ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד דרך קופות החולים או חברות האשראי, היות ואלה מציעות ביטוח בסיסי, שאינו מכיל את ההרחבות המיוחדות הנדרשות בעת טיול לארץ אקזוטית ומיוחדת.

ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד כולל גם ביטוח מטען

אספקט חשוב נוסף של ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד הוא ביטוח מטען, בלעדיו לא תקבלו החזר של כספי ביטוח במקרה שהציוד שתיקחו איתכם יינזק, יאבד או ייגנב במהלך הטיול. אם שדדו אתכם במהלך הטיול, חלילה, חשוב להגיע במיידי אל תחנת המשטרה ולקבל אישור מתאים, אותו תוכלו להגיש אחר כך לחברת הביטוח ולזכות בפיצוי המגיע לכם בזכות ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד שעשיתם. חשוב ליצור קשר עם חברת הביטוח עוד בשהותכם בתאילנד עצמה, שמא תידרשו לאישורים נוספים, על מנת להפעיל ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד , להם תוכלו לדאוג רק בעת שהותכם במקום.

מה עוד כולל ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד המיועד לתרמילאים?

על אף שבתאילנד אפשר למצוא קהל ישראלי מכל סוג ובכל גיל, הרי שמרבית הנוסעים למדינה זו הם עדיין תרמילאים לאחר השחרור. בנוסף להרחבת הספורט האתגרי עליה כבר דובר, חשוב מאוד לכלול במסגרת ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד גם כיסוי עבור חילוץ והצלה (משמעותי ביותר למי שמתכנן לעשות טרקים), כמו גם הטסה רפואית לארץ במקרה הצורך. בנוסף, ניתן לעיתים להוסיף הרחבה של ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד, למקרים בהם נפגע המבוטח בנפשו בטיול (כתוצאה מלקיחת סמים אסורים לדוגמא), ובהחלט קיימים גם סיפורים כאלה, ועבורם נועד ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד .

ומה לגבי ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד המיועד למשפחות?

אז נכון, בעיקר תרמילאים מגיעים לתאילנד, אולם בשנים האחרונות מתמקמת המדינה גם בפסגת המקומות המועדפים לחופשה משפחתית. אם זוהי האופציה שבחרתם בה, הרי שחשוב להתאים את ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד למסגרת זו, מה שאומר שנדרש לציין בפוליסה, כי הביטוח כולל גם ילדים, עניין שמקנה הנחה מסוימת ומגדיר צרכים מיוחדים (לעיתים). אין ספק, כי לילדים ישנו חוש שישי הגורם להם לחלות דווקא בטיולים… ועל מנת שתוכלו להפעיל את ביטוח נסיעות לקראת טיסה לתאילנד שרכשתם, כדאי לרכוש את כל ההרחבות הנדרשות לבני המשפחה בטיול מעין זה, שבראשן "הרחבת ילדים" המכסה את כל ההוצאות הקשורות לטיפולים רפואיים בילדים, כמו גם מקרים בהם עליהם לחזור ארצה ללא ליווי.

בדקתם את אפשרויות הביטוח לתאילנד? אנחנו ממליצים לנצל את ההזדמנות ולבדוק גם את פרטי הביטוח עבור טיסות לקרואטיה. אם אהבת אם תאילנד קרואטיה היא יעד שלא תרצו לפספס.

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin